(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

Жетони на замовлення

Військовий жетон – традиційний ідентифікаційний знак для військовослужбовців. Використання жетонів було ухвалено Женевськими конвенціями, що були затверджені понад 190 країнами світу. Закріплено, що крім загальних даних (ім’я військовослужбовця, приналежність до того чи іншого військового підрозділу), національним законодавством закріплюються додаткові ідентифікаційні дані. Відповідно до норм Інструкції з організації обліку особового складу ЗСУ кожному військовому присвоюється особистий номер військовослужбовця ЗСУ та відповідно до цього отримується ідентифікаційний жетон. За українським законодавством на жетоні зазначають крім імені військового (ПІБ), групу крові, резус-фактор та ідентифікаційний номер згідно з обліком особового складу Збройних Сил України.

Цей аксесуар несе в собі важливу функції ідентифікації військового на різні ситуації (загибель, смерть, поранення, контузія, потрапляння в полон і т.д.)

Загалом жетони використовуються:

  • Як традиційний військовий аксесуар, який допомагає ідентифікувати військовослужбовця;
  • Як сувенірний елемент та оберіг не тільки для військовослужбовців;
  • Як значки-адресники для домашніх улюбленців, на які можна нанести ім’я чотирилапого товариша та адресу проживання на випадок, якщо він загубиться і щоб його мали змогу повернути;

Замовляючи жетони на замовлення, ви обираєте технологію, якою буде нанесено напис:

  • Гравіювання;
  • Травлення;

В залежності від обраної технології і залежить вартість виготовлення військового жетона. Вартість готового виробу та терміни виготовлення жетона уточнюйте в індивідуальному порядку з менеджером.

Традиційний військовий жетон ЗСУ йде в комплекті на ланцюжку, однак за бажанням, до нього можна додати також кулон. Наприклад, популярністю користуються кулони у вигляді хреста з написом «За її волю. За Україну» та із зображенням Іоанна Воїна, якого вважають покровителем військовослужбовців.

Армійські жетони Армійські жетони
Виготовлення жетонівВиготовлення жетонів
Жетон "За Україну. За її волю" Жетон "Іоанн Воїн"

Купить армійський жетон з гравіюванням можна найбільш зручним для вас способом:

  • Замовити на сайті зворотній дзвінок, щоб з вами зв’язався менеджер, який проконсультує вас і оформить замовлення;
  • Самостійно зателефонувати за одним із номерів +38 (044) 353-37-77, +38 (050) 418-34-63, +38 (098) 363-00-00 і оформити телефоном замовлення;
  • Завітати до нашого офісу за адресою м. Київ, вул. Васильківська 32, офіс 777 (поруч зі станцією метро Васильківська), оглянути зразки продукції та на місці ж оформити замовлення.