(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

Виготовимо на замовлення
Виготовимо на замовлення
Виготовимо на замовлення
Виготовимо на замовлення
Виготовимо на замовлення
Виготовимо на замовлення
Виготовимо на замовлення
Виготовимо на замовлення
300 грн.
300 грн.
Виготовимо на замовлення
Товари 1 — 11 з 11
Початок | Поперед. | 1 | Наст. | Кінець Всі

Компанія "Гарант і партнери" на ринку сувенірно-нагородної продукції працює із 2000 року. Весь час ми активно постачаємо клієнтів якісною сувенірно-нагородною продукцією, яка славиться своєю унікальністю, естетикою, розумінням корпоративної культури. Окрім цього, наш колектив активно співпрацює із державними установами, де вимоги до нагород та сувенірів відрізняються. У нашому інтернет магазині можна знайти різні варіанти, які відносяться до тієї чи іншої сфери. На нашому сайті є широкий вибір товарів, з якими досить просто ознайомитися. Кожен із них має свою інформацію, щодо принципу виготовлення та основних характеристиках. Також подається короткий опис нагороди щодо її використання.

Варто пам'ятати, що екземпляри державного рівня видаються на основі спеціального наказу. Про перелік усіх документів зможуть оповістити наші менеджери. В разі, якщо необхідно здійснити оптове замовлення, потрібно заключити контракт. Для здійснення такого завдання кількість необхідних варіантів нагород має бути від 100 штук.

З нами досить просто почати роботу, є кілька способів:

  • можна залишити свої дані, і наші спеціалісти вам перетелефонують;
  • завітати до нашого офісу у місті Київ.

Саме в офісі можна розглянути необхідну продукцію. Під час укладання угоди буде обговорений термін виконання завдання, а також вартість послуг компанії. За бажанням можна замовити доставку. У кожного є можливість додаткового обрати до нагород спеціальні футляри, у яких вони будуть здаватися більш презентабельними.

Ми маємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, тому під час роботи з нами усі сторони постійно залишаються задоволеними. Ми готові з радістю допомогти кожному.

Лідери продажу:
Немає товарів.