(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

1 000 грн.
1 500 грн.
Виготовимо на замовлення
Виготовимо на замовлення
Товари 1 — 4 з 4
Початок | Поперед. | 1 | Наст. | Кінець Всі

Ордена і колари видаються за благородні вчинки, досягнення і важливі заслуги. Виготовляються за технологією вакуумного лиття та штампування. У даному розділі представлені ювелірні ордена і колари з геральдикою, зображенням сімейних та державних символів. Декоровані вироби цінними і прекрасними мінералами.

Почесна нагорода з індивідуальним дизайном

Орден - вища почесна нагорода, яку видають за особливі заслуги і досягнення, котра підкреслює статус нагороджуваного. Ордена купити варто саме тому, що вони дають своїм власникам привілеї і повагу. Вироби зазвичай виготовляються з латуні, міді, бронзи або з таких дорогоцінних металів як золото, срібло, обтягаються муаровою стрічкою і кріпляться до колодки. Можна нанести за допомогою лазерного гравіювання будь-яке привітання на зворотному боці ордена. А в центрі наноситься будь-яка інша інформація: ім'я, дата, необхідний напис за бажанням. Крім того, компанія «Гарант і Партнери» пропонує широкий асортимент футлярів і стрічок з багатою колірною палітрою для орденів.

Символ влади в формі ювелірного виробу

Колар - вишукане чоловіче кольє, що є символом верховенства. Власник даного виробу має ряд обов'язків перед суспільством. Колари зазвичай складаються з однієї підвіски з геральдикою і з ланцюга з важкими ланками. Найчастіше спостерігаються на шиї суддів, мерів і глав родин. За призначенням найближче до медалі. Клієнт може замовити виготовлення колара, надавши свій макет, символ і текст.

Виготовлення орденів і колар з геральдичними знаками

Виготовити ордена можливо після розробки попереднього ескізу і затвердження готового макету з клієнтом. Час виготовлення ексклюзивного ювелірного виробу залежить від рівня складності дизайну. Висококваліфіковані ювеліри компанії «Гарант і Партнери» завдяки майстерній роботі виготовлять виріб високої якості з відображенням найдрібніших деталей. Якщо ви хочете купити ордена України, ціна буде залежати від того, що саме за виріб ви хочете отримати.

Компанія є виробником і тому фахівці для своєї роботи використовують високотехнологічне обладнання. Наш офіс знаходиться в Києві, де ви можете забрати свій товар і додатково подивитися на іншу нагородну та сувенірну продукцію, яка можливо вас зацікавить. В інших випадках, продукція доставляється кур'єром по Києву, або відправляється в будь-яке поштове відділення по Україні та за її межі. За питань звертайтеся до менеджерів компанії, телефони вказані в розділі «Контакти».

Лідери продажу:
Немає товарів.