(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

«Гарант і партнери» працює на ринку нагородно-сувенірної продукції вже понад 16 років і однієї із ніш, де компанія впевнено обіймає позицію лідера виробництва є нагороди України АТО.

Медаль за участь в АТО купити може не будь-хто, адже мова йде про нагороду від імені держави, що вручається військовослужбовцям за службу в зоні антитерористичної операції в східних областях України. Саме тому придбати окремі види нагород можливо лише за умови наявності документу, що підтверджує право особи на це ( наприклад, посвідчення учасника бойових дій).

Медалі нагороди АТО затверджуються вищими державними органами, як і порядок їх вручення від імені конкретної державної посадової особи. Наприклад, законом затверджено, що медаль «Учасник АТО» є відзнакою Генштабу Збройних Сил України, якою нагороджуються військовослужбовці за оборону української землі в рамках антитерористичної діяльності на Донбасі. Водночас є окрема відзнака глави держави «За участь у антитерористичній операції», яку також вручають військовим, які обороняють український суверенітет на території Луганської та Донецької областей.

Окрім медалей для військових, компанія «Гарант і партнери» пропонує до вашої уваги низку нагрудних знаків для представників волонтерських та благодійних об’єднань, чию роль також не можна недооцінювати в захисті української територіальної цілісності та суверенітету.

Крім того, в даному розділі до вашої уваги доступні:

 • Військові жетони з можливістю нанесення будь-якого напису;
 • Кулони АК-47 (покриті нікелем чи високоякісною позолотою);
 • Патріотична символічна продукція (брелоки, значки);
 • Портмоне учасника бойових дій;
 • Комплекти значків «Спецбатальйони»;

Додатково до кожної нагороди можна обрати та придбати футляр за смаком.

Наявність тих чи інших медалей чи терміни їх виготовлення необхідно уточнювати у представників компанії. Це ви можете зробити за одним із представлених номерів телефону:

 • (044) 353 37 77;
 • (050) 418 34 63;
 • (098) 363 00 00;

Ви маєте змогу придбати продукцію виробництва «Гаранті партнери» одним із 3 способів:

 1. Зробити замовлення онлайн в інтернет-магазині.
 2. Замовити дзвінок менеджера або зателефонувати самостійно, отримавши консультацію представника компанії, який також оформить ваше замовлення.
 3. Завітати до офісу компанії, поспілкуватися з менеджером, побачивши зразки продукції на власні очі та замовивши її на місці ж.
Лідери продажу:
Немає товарів.