(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

Відкрити презентацію СБУ
Завантажити презентацію СБУДень СБУ - професійне свято, яке святкується щорічно 25 березня. Пріоритетними функціями Служби безпеки України є: захист суверенітету держави, потенціалу України, захист від посягання різних організацій, розкриття злочинів, інформаційна та аналітична діяльність та багато іншого.

Компанія «Гарант і Партнери» не один рік виготовляє відомчі медалі і користується довірою серед державних структур і різноманітних організацій. На нашому сайті представлені медалі, ордени спеціально виготовлені на замовлення СБУ. Знак СБУ служить чудовим аксесуаром, який може використовуватися в повсякденному робочому дні, на професійні свята, а також стане чудовим подарунком на довгу пам'ять. На усіх варіантах продукції яскраво зображена символіка СБУ.

Купити нагородну продукцію оптом з доставкою по Україні

Якщо Ви бажаєте замовити медаль, сувеніри СБУ, нагрудний знак для себе або колеги, можна використати власний макет з логотипом - ви перебуваєте на потрібному сайті. Компанія «Гарант і Партнери» є виробником нагородної та сувенірної продукції, тому професіонали своєї справи з задоволенням розроблять індивідуальний дизайн, використовуючи високотехнологічне обладнання, виготовлять вироби будь-якої складності.

Нагороди СБУ виготовляються по-різному, в зв'язку з цим терміни і вартість можуть відрізнятися. Наші менеджери перед початком роботи зможуть проконсультувати кожного клієнта з виникаючих питань. Варто відзначити, що ціни на наші послуги демократичні, а всі завдання ми виконуємо оперативно. Також, можемо оформити доставку кур'єром за вказаною адресою у будь-яке місто нашої країни. Пам’ятайте, наша компанія постійно гарантує високу якість.

Лідери продажу:
Немає товарів.