(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

Оптові покупки

Компанія «Гарант і партнери» працює на ринку виготовлення нагородно-сувенірної продукції більше 16 років, а також має велику базу клієнтів серед відомих комерційних організацій і державних відомств, що свідчить про відповідний рівень професіоналізму і якості послуг, що надаються замовникам.

Наявність власного виробництва, укомплектованого всім необхідним обладнанням, дає можливість запропонувати нашим клієнтам найнижчу ціну на українському ринку і це жодним чином не позначчається на якості продукції.

Потужність виробництва компанії дозволяє мати справу, як з великими державними, так і з середніми і навіть дрібними оптовими замовленнями.

Купити медалі оптом

У зв'язку з подіями останніх кількох років на сході України, серед клієнтів компанії попитом стала користуватися продукція для учасників АТО і волонтерів.

Ми з відповідальністю ставимося до нашої роботи, тому відомчі нагороди, які ми виготовляємо, є офіційними, але для їх придбання необхідно пред'явити відповідні документи.

 

Купити ордени оптом

«Гарант і партнери» може також виготовити для вас оптом ордени. Для цього потрібно заздалегідь оформити і погодити макет майбутнього виробу (щонайменше за 30 днів до дати заходу).

Якщо ж продукція, яку ви хочете придбати, є на складі, ви можете забрати її в день оплати замовлення.


Спортивні медалі опт

Крім того, «Гарант і партнери» має багаторічний досвід співпраці зі спортивними організаціями, представниками різних спортивних турнірів і чемпіонатів, а також з Національним олімпійським комітетом України. Ви можете замовити спортивні кубки чи медалі, а також нанести на них необхідний текст. Ціна на таку продукцію залежить від обсягу і термінів виготовлення.

Купити значки оптом

Також ми можемо виготовити для вас оптом значки будь-яких форм і матеріалів із зображенням корпоративної символіки або державних символів. Ознайомитися з варіантами готових прикладів можна нижче:

  • Закатні значки;
  • Патріотичні;
  • Силові структури;

Купити статуетки оптом

Окремою популярністю, особливо серед комерційних клієнтів, користуються бронзові статуетки, які також можна придбати оптом. Вони стануть відмінним подарунком, наприклад, до Нового року або ж до річниці створення вашої організації. Ви маєте змогу обрати статуетку з уже готових варіантів або ж розробити свою власну.

Бажаєте купити нагороди оптом для церемонії нагородження або будь-якого іншого урочистого заходу? Звертайтеся по одному з номерів телефону і вам нададуть всю необхідну інформацію про терміни виготовлення нагород, їхні характеристики і вартість:

  • (044) 353-37-77
  • (050) 418-34-63
  • (098) 363-00-00