(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

22.05.2019

Вибір постачальника медалей

Медалі за найкращою ціною

Медалі – це один із видів розповсюджених нагород, який використовується для відзначення тих осіб, які мають певні заслуги перед своєю державою, є передовиками на підприємствах, проробляють титанічну роботу в окремих галузях або в спорті. Традиційно, вручення відбувається під час грандіозних свят, і виникає одне із важливих питань, де купити медалі?

Відповідно, існує безліч різних місць, але не всі вони можуть задовольняти потреби клієнтів. Перше, це необхідно, щоб нагорода відповідала тематиці та власне тій організації, яка є ініціатором підготовлення такого подарунку. По-друге, слід досконало передати на поверхні основні мотиви. А також, досить важливий момент, здатність розробляти нагороди для державних структур, які регулюються законодавством. Відповідь, де купити медалі одна – у лідера на українському ринку сувенірно-нагородної продукції компанії «Гарант і партнери».

Чому саме ми? Наші переваги:

  • власне виробництво, в якому наявні усі необхідні матеріали та обладнання для виготовлення об’ємних партій продукції;
  • багаторічний досвід роботи із різними українськими та зарубіжними організаціями, що дозволяє нам креативно мислити у різних направленнях;
  • згуртована робота майстрів та дизайнерів, які слідкують за тенденцією сучасної моди та стилю;
  • розробка продукції на основі індивідуальних макетів замовників;
  • зручний спосіб роботи з нами;
  • демократичні ціни та відмінна якість.

Для того, щоб купити медалі необхідно просто завітати до нашого офісу або написати нам на пошту. Наші спеціалісти оперативно з вами зв’яжуться. Розробивши проект продукції, ми оголосимо загальну ціну. В разі необхідності, замовникам можемо організувати доставку за вказаною адресою.


К списку новостей