(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

26.02.2016

Вінничан-учасників АТО відзначили нагородами за оборону Дебальцеве

Подякувати за мужність і відвагу тих, хто пройшов через всі події, і вшанувати пам'ять загиблих в боях за Дебальцеве прийшли голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник та заступник Вінницького міського голови Андрій Рева.

Винницкая областная администрация награждает винничан-участников АТО

Звертаючись до учасників заходу, керівник Вінницької Валерій Коровій зазначив, що зараз, в цей нелегкий час, формується історія нової України. «Події, які ми сьогодні згадуємо, Дебальцеве, вони перевернули дуже багато уявлень про те, в якій країні ми будемо жити», - підкреслив голова ОДА.

Валерій Коровій зазначив, що, на жаль, країна досі перебуває в стані війни, тому необхідно бути дуже мудрими, щоб рухатися вперед. «Наш ворог хотів довести всьому світові, що Українці не можуть захищати свою державу. Але коли отримав відсіч, почав все робити для того, щоб розхитати країну зсередини. І тому нам треба бути дуже уважними, адже від нас насправді залежить дуже багато », - зазначив глава регіону. Тому подякував учасникам бойових дій за мужність і ратний подвиг.

Бойцы, участники торжественного мероприятия

Під час заходу керівники області та міста вручили почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної ради, медалі «За оборону м. Дебальцеве», виготовлені компанією "Гарант і партнери" сім'ям 20 вінничан, які загинули в боях під Дебальцеве. Такими ж нагородами та подяками облдержадміністрації та обласної ради були відзначені 300 учасників тих подій.

Награждение бойцов медалями «За оборону м. Дебальцево»

В ході зборів свої нагороди отримали і волонтери, які, не шкодуючи сил, постійно допомагали українським військовим.

Награждение волонтеров

Загиблих побратимів учасники заходу вшанували хвилиною мовчання.

Минута молчания

Джерело: http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/web_alldocs/Doc%D0%94%D0%95%D0%9F%D0%86A7CKZR


К списку новостей