(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

07.12.2019

Варіанти сувенірно-нагородної продукції

День авіації України

Щороку остання субота серпня - це відмінна нагода відсвяткувати свято усіх працівників авіації. З появою повітряного транспорту світ став звично ближче. Більшість людей користуються щодня послугами громадської авіації. Але яка це складна робота знає не кожен. Для того, щоб стати пілотом або працівником борту літака слід не тільки ретельно вчитися, але й мати відмінну підготовку, витривалість, стійкість. І звичайно, необхідно бути відповідальним, адже екіпаж відповідає за життя людей та їхнє безпечне пересування до місця призначення.

Останній серпневий уік-енд - це відмінна нагода привітати своїх колег, родичів або друзів, які щодня працюють у громадській авіації та постійно підкорюють повітря. В такий день, подарунок має бути особливим. Він повинен нести відбиток основного вкладу людини, бути оригінальним та неповторним, а також стати пам'ятним за те, що обрана професія приносить користь та є потрібною у суспільстві.

Компанія "Гарант і партнери" презентує різні варіанти сувенірно-нагородної продукції для працівників авіації України. У нас є широкий вибір товарів. Якщо вам необхідно підготувати нагороди, варто звернути увагу на оригінальні нагрудні знаки, які видаються почесним працівникам. Цікавими є медалі та ордена, які можна вручити ветеранам авіації. Щоб просто зробити подарунок у нас можна вибрати цікаві сувеніри. Кожен із них відповідає авіаційній тематиці, окрім цього можна нанести індивідуальний знак організації.

У нашому інтернет-магазині є аксесуари для одягу, які завжди ціняться та дивують як подарунок. Вироби із дерева, мармуру та бронзи – елегантний презент, вручається особам, що займають посаду керівників або тому, хто проявив свій професіоналізм та своєю роботою перевершив очікування.

У нашій компанії завжди можна оригінальне привітання до дня громадської авіації України.


К списку новостей