(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

18.07.2016

В Одесі стартував міжнародний кінофестиваль

Фестиваль в Одессе

Цього літа вже сім років поспіль в Одесі стартує найбільший кінофестиваль, відомий всій Східній Європі.
Урочиста церемонія проходила в Одеському національному академічному театрі опери та балета.По червоній доріжці пройшли відомі актори, режисери, продюсери, представники творчої інтелігенції.

Фестиваль в Одессе

З вітчизняних запрошених захід відвідали - Олег Філімонов, Яків Гопп, Борис Барський та Вілен Новак. Так само були іноземні гості, серед них - Девід Новак, Дональд Сосин (який працював над музикою до фільму «Шерлок Холмс»), Оліас Баркос с Поліною Печенко і інші гості фестивалю.
 
Найпочеснішої нагороди за внесок у кіномистецтво «Золотий Дюк» в цьому році був удостоєний Крістофер Хемптон- кінорежисер, сценарист, письменник, поет, член Британського Королівського літературного суспільства.
Фестиваль в Одессе

Почесна нагорода була виготовлена компанією «Гарант і партнери», яка вже досить тривалий час спеціалізується на виготовлення нагород, медалей, різних аксесуарів не тільки для маленьких урочистостей, а й заходів міжнародного масштабу. На фото можна побачити, наскільки якісно оформлений «Золотий Дюк».

Фестиваль в Одессе

«Звичайно нагорода за заслуги вручається в кінці кар'єри, але, навіть після 50 років, які пройшли з тих пір, як була поставлена моя перша п'єса, я хочу сприймати цю нагороду як заохочення творити далі», - поділився зі сцени британський кінематографіст. Нагорода Хемптону припала до смаку і залишила небайдужим навіть таку відому людину.


К списку новостей