(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

07.12.2019

Унікальні варіанти сувенірно-нагородної продукції

День Незалежності України

24 серпня 1991 року на карті Європи "народилася" нова країна. Вона стала на шлях самостійного розвитку. Маючи власну мову, культуру та традиції, країна стала батьківщиною для багатьох відомих людей та талантів. Цей день увійшов в історію як день Незалежності. Щорічно серпневий день приносить людям радість, а також несе у пам'яті ті радісні моменти, які відчули 1991-го року. Ця подія стала світовим значенням, вона описувалися у книгах, оспівувалася у піснях. В цей день в Україні вихідний день, усі святкують на вулицях міста, на площі, у тісному сімейному колі або з друзями на природі. Вже який рік поспіль стало традицією найближчих із свого оточення здивувати цінними сувенірами або оригінальними патріотичними нагородами.

Компанія "Гарант і партнери" не могла на честь такого масштабного свята не підготувати унікальні варіанти сувенірно-нагородної продукції. Наші дизайнери та майстри у виробах вклали душу, вони нанесли патріотичну атрибутику, що зробило їх оригінальними та неповторними. У простих магазинах такого ніхто не знайде. Окрім цього, у нас можна замовити цінні сувеніри для підприємств, з нанесенням власного сувеніру.

Для нашої команди не є проблемою виготовити індивідуальний варіант продукції. На сайті є приклади нашої роботи з детальним описом технології та матеріалів виготовлення. Майстри компанії "Гарант і партнери" зможуть виготовити елітні подарунки із ювелірних металів. Наші майстри мають досвід роботи із сріблом, бронзою та золотом.

Забрати товари можна у нашому офісі, який знаходиться у місті Київ, за адресою вул. Васильківська, З2, офіс 777. Для клієнтів, які не проживають у столиці ми оформлюємо доставку кур’єрською службою Нова пошта. За кілька днів замовлена продукція прибуде до вашого міста.


К списку новостей