(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

10.09.2019

Стильні нагрудні знаки для різних організацій

Замовити нагрудні знаки

У нашій країні все більше розвивається різноманітних організацій, які займаються суспільною діяльністю. Це можуть бути волонтерські угруповання, які допомагають воїнам на Сході країни та дітям сиротам, козацькі організації, які намагаються пропагандувати здоровий образ життя, ознайомлення із традиціями козаків та багато інших. Таких організацій за інтересами виникає безліч. Кожна невеличка структура намагається запровадити свою корпоративну культуру. В такому випадку доречним являється використання нагородної продукції. Найкращим варіантом для вручення певних відзнак буде замовити нагрудні знаки.

Даний вид нагороди найбільш вдало підходить для таких угрупувань. Їх можна підготувати різних видів та варіантів. Кожну відзнаку можна приурочити до індивідуальної заслуги людини. Окрім цього, є можливість надавати нагрудним знакам ступені. Кожна наступна нагорода символізуватиме розвиток покращення того, кому вона буде адресована.

У кого можна замовити нагрудні знаки? Так як, такі нагороди за інтересами слід виготовляти індивідуально, свої послуги пропонує компанія "Гарант і партнери". На ринку надання послуг, ми вже майже 20 років, наша команда знає, як створювати унікальні нагороди. Нам потрібно від вас лише макет, а також деякі побажання щодо матеріалу виготовлення, якої виріб має бути форми та необхідність у нанесені спеціальної символіки.

Наша компанія кожен подарунок гарно помістить у спеціальний футляр, що підвищить її презентабельність. Не зволікайте, звертайтеся до наших менеджерів, і вже скоро, ви станете господарем стильних нагород. Вартість наших послуг остаточно буде оголошена тільки після того, як пройде оцінка усього завдання. Але ми запевняємо кожного, у нас ціни завжди демократичні та повністю відповідають якості.


К списку новостей