(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

22.05.2019

Сучасний варіант нагород

Нагороди України

На сьогоднішній день в Україні діють різні комерційні та державні організації, які здійснюють чимало різноманітних послуг для суспільства. Для кожної держави, звичайно, важливі структури, які гарантують громадян мир, свободу та захищають кордони на суші, в повітрі, а також на морі. Сучасна ситуація на Сході вимагає докладання максимум зусиль, аби не дати ворогу прорвати оборону.

На службу йдуть багато молодих, талановитих юнаків та дівчат, які постійно роблять героїчні вчинки. Кожен має бути удостоєний спеціальними відзнаками. Нагороди України для талановитих службовців - це своєрідний символ про те, що їхня праця не є марною, що їхні вчинки можна прирівняти до подвигу. Не так просто знайти необхідний варіант на сучасному ринку. Але рішення завжди є.

Компанія "Гарант і партнери" виготовляє нагороди України протягом останніх 19 років. Постійними замовниками являються державні організації, для яких постійно наші майстри створюють креативні варіанти. У нас можна знайти:

  • медалі;
  • нагрудні та пам'ятні знаки;
  • значки.

Кожен варіант виготовляється індивідуально для кожного та має свою номінацію. На поверхню наноситься символіка, спеціальні атрибути підрозділів та вкриваються різним матеріалом: позолотою, срібленням та нікелем.

Наша компанія виготовляє нагороди України також і для спортсменів. Кожен замовник може обрати собі відповідний комплект для різних видів спорту, враховуючи місце п’єдесталу. Не є виключенням вручення відзнак і в різних комерційних структурах. Оскільки, багато працівників вкладають душу в свою роботу, тому такий подарунок - це головний символ їхньої багаторічної праці.

Для оформлення замовлення, слід звернутися до наших менеджерів, і вони з радістю допоможуть кожному. Усі фінансові питання будуть вирішені на етапі узгодження основних моментів по замовленню.


К списку новостей