(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

16.07.2019

Різноманітні ювелірні вироби від компанії «Гарант і партнери»

Ювелірні вироби

Ювелірні вироби постійно користуються великою популярністю серед чоловіків та жінок. Такий ексклюзивний подарунок завжди стає унікальним та особливим в домі або офісі. Але, щоб його підготувати кожен зіштовхується з труднощами. Оскільки незвичайний варіант у простих магазинах знайти практично не реально. Тому слід звернутися за допомогою до спеціалістів, які підготують такі ювелірні вироби, які вам необхідно.

Протягом тривалого часу з позитивної сторони себе зарекомендували спеціалісти компанії "Гарант і партнери", яким характерна відповідальність та які здатні працювати із складними завданнями. Компанія має власний інтернет магазин, де виставлені варіанти продукції із дорогоцінних металів. Кожен замовник може обрати для себе відповідний варіант, і вже через деякий час кур'єр доставить продукцію. Звичайно, це швидко та зручно без затрат ресурсів та часу. З іншого боку, клієнт може надати нам усю необхідну інформацію про те, яким має бути виріб, і майстри розроблять оригінальний подарунок за досить короткий термін.

Ювелірні вироби виготовляються із золота, срібла та бронзи. Також можна скомбінувати елементи, щоб сам виріб був унікальним та неповторним. В залежності від того, кому готується презент, його можна інкрустувати дорогоцінним камінням. Кожен замовник може бути впевним усі матеріали, які використовуються якісні та оригінальні, мають сертифікат якості. Перед початком роботи проходять численні перевірки, аж потім оброблюються на виробництві.

Остаточно про вартість скажуть менеджери, оскільки кожне замовлення відрізняється своєю складністю та індивідуальністю.

Завітайте до нашого магазину, на вас чекає приємна несподіванка.


К списку новостей