(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

20.11.2019

Подарунок на Всесвітній день громадської оборони

День громадської оборони

У кожній країні професія "рятувальник" - це одна із найважливіших і престижних. Сміливці, які постійно вступають в боротьбу зі стихіями та проблемами, які виникають внаслідок необачності та безвідповідальності, ризикують власним життям аби врятувати нужденних. Звичайно, вони проходять тренування, навчаються, приборкують у собі страхи. Рятувальна служба входить до складу громадської оборони. В Україні їх налічується близько 10-ти, які повністю охоплюють весь спектр проблем.

Перший день весни 1 березня по праву у всьому світі вважається днем громадської оборони. Кожна структура нагороджує активних співробітників за виконану роботу. Стильні нагороди для рятувальників можна замовити у компанії "Гарант і партнери". Наші спеціалісти підготують індивідуальну відзнаку за певні заслуги. У нас ви можете знайти нагрудні знаки, медалі або ж значки, за відданість свої справі та той героїзм, який вони демонструють під час виконання своїх завдань. Окрім цього, ми маємо можливість виготовити ромби та кокарди.

Одним із найкращих варіантів подарунку на це свято будуть елементи одягу для обмундирування: запонки, зажими, а також аксесуари для повсякденного користування. Керівникам та поважним персонам, які виконують надскладні завдання можна замовити унікальні сувеніри – шахи «Пожежний», а також статуетки із бронзи. Компанія «Гарант і партнери» пропонує безліч цікавих варіантів.

З менеджерами можна зустрітися у нашому офісі, за адресою м. Київ, вулиця Васильківська, 72 офіс 777. Також, наші спеціалісти зможуть надати відповідь на усі запитання корпоративною поштою або перетелефонувати клієнти у робочий час.

Ми з радістю допоможемо кожному підготувати подарунок на Всесвітній день громадської оборони.


К списку новостей