(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

09.01.2020

Подарунок на Різдво

Різдво Христове (Григоріанський календар)

Різдво Христове - це одне із важливих свят у кожній християнській країни. Зі сторінок історії відомо, що православна та католицька церква у різні дні відзначають це визначне свято. Уся різниця заключається у календарі, адже між Григоріанським та Юліанським календарем різниця 13 днів, тому у більшості країн Європи, а також у нашій країні 25 грудня святкують народження Ісуса Христа.

В цей день у країні вихідний день. Кожна родина, яка готується до цього свята намагається слідувати своїм родинним звичаям та традиціям. Це день, коли готуються смачні страви, а також за столом збираються друзі та родина. Традицією стало обмінюватися подарунками, на знак поваги.

Де знайти подарунок на Різдво?

Пройшов час, коли можна було безкінечно ходити по різним магазинам, і намагатися підібрати те, що максимально підходить. На сьогоднішній день, є компанії, які мають широкий вибір різноманітних подарунків та різних послуг, що допомагають перетворити свято на справжню казку. Такою виступає компанія «Гарант і партнери», яка має свої переваги:

  • досвід роботи на ринку більше дев’ятнадцяти років;
  • до штату входять кваліфіковані майстри, які постійно проходять навчання;
  • виготовлення замовлення здійснюється на базі власного виробництва;
  • для виготовлення продукції використовуються новітні технології та спеціальне обладнання;
  • у штаті працюють талановиті дизайнери, які знають усі стилі та «закони моди»;
  • до кожного клієнта спеціалісти нашої компанії знаходять індивідуальний підхід.

На сайті нашого інтернет магазину є запропоновані варіанти подарунків на Різдво Христове. У разі необхідності, ми готові для клієнтів виготовити окремий вид сувеніру, який вони забажають. Для цього, необхідно надати макет або зразок, а наші майстри все зроблять за вас.

Наша продукція вас приємно вразить, як вражає багатьох замовників, що постійно залишають позитивні відгуки нашої роботи.


К списку новостей