(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

19.12.2017

Подарунок, який доречний в будь-які часи

Мармурові годинники

Компанія «Гарант і партнери» є спеціалізованим виробником не лише нагород, а й елітної сувенірної продукції з бронзи та мармуру. До числа останніх, зокрема, можна віднести мармурові годинники. Ми працюємо на цьому ринку вже близько двох десятків років, що свідчить про належний досвід та професіоналізм майстрів компанії.

Мармуровий годинник може бути оздоблений різноманітними варіантами бронзових статуеток, а також мати додаткові функції (наприклад, слугувати за сейф). Крім того, ми можемо нанести на циферблат годинника будь-яке зображення, ваш логотип чи герб, що додатково буде свідчити про індивідуальний підхід в процесі виготовлення подарунку. Додатково ви можете замовити виготовлення таблички гравертон з привітальним текстом, яку буде прикріплено до мармурової основи годинника.

Чому, обираючи подарунок, слід звернути увагу на мармуровий годинник?

Годинники мармурові є цікавим варіантом подарунку через декілька причин:

  1. Вони несуть в собі не лише практичну складову, а й будуть естетичною окрасою вашого інтер’єру.
  2. Цей вид подарунку говорить про статус особи, якій ви плануєте вручити його та належний рівень поваги до неї.
  3. Мармуровий годинник можна віднести до числа подарунків, що стануть спогадами на десятиліття вперед за рахунок міцності та стійкості матеріалів, з яких він виготовлений.

Купити бронзові статуетки можливо одним із наступних способів:

  1. Замовити в інтернет-магазині компанії «Гарант і партнери», ознайомившись з переліком продукції, що представлений на сайті.
  2. Залишити заявку для того, щоб з вами зв’язався менеджер компанії, який надасть вичерпну інформацію щодо продукції, а також оформить ваше замовлення.
  3. Завітати до нашого київського офісу, де ви будете мати змогу побачити на власні очі весь асортимент продукції компанії та зробити замовлення на місці ж.

К списку новостей