(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

04.12.2019

Подарунки

День пам’яті Чорнобильської трагедії

Квітень 1986-го року став "чорним" в історії не тільки нашої держави, але й сусідніх країн. Відбулася страшна техногенна катастрофа на атомній електростанції у Чорнобилі. Відважні люди, які на той час перебували там, не дивлячись на майбутні наслідки, своїми силами гасили отруєне полум'я на реакторі. Радіація не тільки загубила їхнє життя, але й на довгі роки негативно вплинула на навколишнє середовище. Після того, як пройшла страшна катастрофа минуло більше 30-ти років, але пам'ять про героїчні вчинки людей, які загинули там та ті, які на все життя отримали численні травми живе у кожного з нас. Вони проробили неоціненну роботу, яка прирівнюється до подвигу.

Але ми можемо розширити асортимент, за рахунок створення нагород за макетами клієнтів. Для цього, пропонуємо завітати до нашого офісу та зустрітися з менеджерами. Уся необхідна контактна інформація вказана на сайті. В процесі розмови, ви можете обговорити усі нюанси, починаючи від виду нагороди, закінчуючи вибором матеріалу.

У разі необхідності, ми можемо підготувати декілька варіантів для замовника. Окрім цього, ми запропонуємо додаткову упаковку та футляр, щоб продукцію стала більш презентабельною.

Загальна вартість та термін виготовлення стане відомою після того, як менеджери зможуть уточнити усю необхідну інформацію та вирахувати усі затрати.

Ми обіцяємо, що ви залишитися задоволеними.


К списку новостей