(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

07.06.2016

Перемогу в Кубку Президента України з рукопашного бою здобула команда Нацгвардії

4 червня 2016 на Олімпійській базі «Конча Заспа» відбувся Турнір з рукопашного бою за Кубок Президента України, організований Управлінням державної охорони України і Всеукраїнської федерації рукопашного бою. Головну нагороду турніру виготовила компанія "Гарант і партнери".

2.jpg
 
У турнірі брали участь команди Управління державної охорони України, Служби безпеки України, Міністерства оборони України, Головного управління розвідки МО України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Державної пенітенціарної служби України, Державної фіскальної служби України, Національного Антикорупційного бюро України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України інших правоохоронних органів і військових формувань. Члени команд - діючі представники силових структур, безпосередні учасники антитерористичної операції.

3.jpg
 
- Усі налаштовані на перемогу! Змагання будуть дуже напружені, перемогу здобуде найсильніший, а взагалі переможе здоров'я, спорт і Україна, - зазначив командувач Нацгвардії генерал-лейтенант Юрій Аллеров на початку турніру.

4.jpg
 
Як відзначають судді, рівень учасників зростає з кожним роком. Всі представники силових відомств показали гідну фізичну підготовку, витривалість і майстерність.
 
5.jpg

Оцінку результатів поєдинків на татамі забезпечувала спеціальна суддівська колегія. За перемогу в турнірі змагалися чотирнадцять команд. Перше командне місце в турнірі посіла команда Національної гвардії України. Учасники також були нагороджені за індивідуальні результати.

6.jpg
 
- Ми задоволені своєю перемогою. Також хлопці показали хороші особисті результати і техніку. Будемо продовжувати тренуватися, щоб виступати гідно і в подальшому, - розповідають спортсмени-гвардійці, тримаючи Президентський кубок.

7.jpg

Джерело: http://ngu.gov.ua/ua/news/kubok-prezydenta-ukrayiny-z-rukopashnogo-boyu-zdobula-komanda-nacgvardiyi-...

К списку новостей