(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

07.11.2019

Оригінальний подарунок

День соборності України

Патріотична тематика завжди є центральною у компанії "Гарант і партнери". Сувеніри і нагороди з національною символікою високо цінуються у суспільстві. У каталозі є велика кількість унікальних варіантів, які приурочені до різних подій історії. 22 січня увійшло в історію нашої держави, як день соборності України.

У далекому 1919 році наша країна об'єдналася. Історія ніколи не зможе забути того живого ланцюга, який навічно з'єднав Схід та Захід. І традиційно, у кінці січня, в Україні відбувається святкування цієї важливої для нашого народу події. Що може стати кращим подарунком, аніж стильний патріотичний сувенір. Наша компанія презентує різноманітні значки, елементи одягу, нагороди та багато іншого. На сайті інтернет-магазину є різні варіанти, які можна обрати в якості презенту.

Досить часто, в організації намагаються, відразу, привітати усіх своїх співробітників. За бажанням, ми зможемо підготувати оптову партію таких подарунків. Додатково нанесемо корпоративний елемент або спеціальний символ.

Якщо, серед запропонованих варіантів, ви не знайшли необхідного, але у вас є макет, наша команда з радістю виготовить новий, оригінальний подарунок. У нашій компанії є можливість замовити ювелірні вироби. Такий подарунок на день соборності України можна підготувати керівникам. Окрім ювелірних виробів у нас є в наявності різні статуетки та набори для письмового столу.

Ми запрошуємо усіх до нашого офісу в Києві для обговорення деталей. Якщо немає такої можливості, ми можемо працювати в режимі онлайн. Компанія виконує завдання швидко без затримок. У разі виникнення нестандартних ситуацій, наших клієнтів ми попереджуємо завчасно. Ціни на наші послуги приємно здивують кожного клієнта.


К списку новостей