(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

10.09.2019

Оригінальні запонки для будь-якого образу чоловіка

Запонки купити

Запонки - це один із головних елементів серед аксесуарів, які використовують чоловіки. Кожного дня діловим людям, публічним особам, або тим, хто займає керівну посаду слід виглядати вишукано зі смаком та завжди на стилі. Таким чином необхідно кожного разу мати новий костюм, відповідно до нього усі аксесуари. Тому необхідно запонки купити до різних сорочок, щоб вони гармонійно доповнювали вишуканість та неповторність.

Насправді, така невеличка деталь може, на перший погляд бути непомітною, але вона створює фешенебельний ефект. Більшість людей не знають, де можна запонки купити, оскільки виникає необхідність у незвичайних екземплярах.

Свої послуги пропонує компанія "Гарант і партнери". Так як ми обслуговуємо більшість сфер для нас не є проблемою створити цікавий варіант запонок. Протягом останніх 19 років ми забезпечуємо різні структури аксесуарами та нагородами, звичайно вони звертають свою увагу і на невеличкі деталі одягу, які так прикрашають зовнішній вигляд: надають авторитетності та солідності.

У нас запонки купити можна різного виду:

  • клієнт сам обирає форму виготовлення;
  • є можливість обрати матеріал виготовлення;
  • можна нанести будь-який корпоративний символ.

У разі необхідності, наша команда може забезпечити клієнтів оптовою партією таких аксесуарів для сорочок. Таким чином, можна урізноманітнити вимоги до зовнішнього вигляду у компанії.

Ціни у нас завжди приємно дивують замовників. Звичайно, вони відрізняються, але все залежатиме від матеріалу, з якого будуть виготовлені запонки, кількість екземплярів, а також у необхідності спеціальних футлярів для них.

Звертайтеся до наших фахівців, і ми підготуємо вам несподіваний аксесуар для будь-якої сорочки.


К списку новостей