(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

17.06.2019

Ордена від компанії «Гарант і партнери»

Ордена України

Традиції середньовічної епохи простежуються у сучасному світі. Саме тоді, було започатковано вручення орденів рицарям за високі досягнення у військовій справі. Розвиток суспільства не стоїть на місці. Все постійно змінюється, даний вид відзнак поступово знайшов своє розповсюдження у різних сферах. Він по-справжньому показує велич та бездоганність людини у тій чи іншій діяльності.

На сьогоднішній день ордена України можна вручати не тільки співробітникам військових структур. Окрім цього, такі нагороди регламентуються спеціальним законом. Орден може стати найкращим подарунком на день народження ювіляру або вручення його з додаванням спеціального орнаменту або родинного гербу.

Ордена України практично не знайдеш так просто на ринку. Звичайно, це не значить, що їх не має в доступі, але представлені варіанти - це просто примітивні екземпляри, які виготовляються по стандарту. В такому випадку необхідно звернутися до кваліфікаційних спеціалістів, які зможуть підготувати необхідний замовнику варіант. Надійним партнером виступає компанія "Гарант і партнери". У нашій команді працюють досвідчені майстри та дизайнери, які не втомлюються виготовляти шедеври та унікальні варіанти. Тільки після остаточного узгодження усіх нюансів ми оперативно приступаємо до роботи.

Таким чином, кожен клієнт може обрати для себе матеріал виготовлення. Традиційно, в основу ордену лягає латунь, але в залежності від того, кому він буде вручений можна обрати - бронзу, срібло, золото. Майстри відмінно володіють технологією лазерного гравіювання, тому зможемо нанести будь-яке зображення чи логотип чи спеціальний символ. Додатково можемо запропонувати святкові стрічки для нагороди, коробочки та футляри.

В основному ордена України виготовляються оперативно, але термін може варіюватися в залежності від того, настільки є складні елементи в роботі. Ми постійно інформуємо клієнтів про перебіг роботи. Звертайтеся до нашої компанії, з нами працювати одне задоволення.


К списку новостей