(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

04.12.2019

Стильні сувеніри

Пасха

Пасха відноситься до найголовніших свят у кожній православній країні. Україна не є виключенням. Традиційно свято Великодня та наступним за ним день - вихідні. Усі люди йдуть до церкви на службу та освячують паски. Після збираються за родинним столом або у колі друзів. Щоб урізноманітнити цей важливий день можна підготувати цінний подарунок. Як правило, у магазинах можна знайти щось просте, стандартне. А звернувшись до спеціалістів, які готують сувеніри на замовлення можна подарувати оригінальний подарунок, аналогів якому практично не знайти.

Одним із найкращих виробників такої продукції виступає компанія "Гарант і партнери". Кожен замовник може замовити у нас:

  • сувенірні рамки та рамки з молитвами;
  • вироби із бронзи на релігійну тематику;
  • індивідуальне замовлення сувеніру.

Ми намагаємося зробити так, щоб кожен клієнт залишився задоволений. Тому можемо підготувати саме, що важко втілити у реальність. При цьому клієнт надає макет та висловлює побажання стосовно майбутнього виробу. Додатково дизайнери можуть надати поради щодо оформлення. Щоб створити по-справжньому неперевершений подарунок можна самостійно обрати матеріал. Популярними являються срібло, бронза та золото. Звичайно, ефекту та блиску додає виробу ювелірне каміння. Але на таку продукцію будуть вищі ціни.

З іншого боку, у нас можна замовити стильні сувеніри із нанесенням сріблення та позолоти. Вони також виглядають ефектно та стильно. Наша продукція завжди стає окрасою на святі та зберігає свій первозданний вигляд протягом тривалого часу. Додаткову інформацію можна отримати за телефонами та адресою, які вказані на сайті.

Компанія "Гарант і партнери" чекає на кожного клієнта, щоб здивувати на свято Великодня.


К списку новостей