(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

07.12.2019

Наші сувеніри та нагороди

День Воєнно-Морських сил ЗСУ

Одну із головних ролей в обороноздатності країни відіграє флот. У різні часи історичного розвитку нашої держави були блискучі перемоги на морі проти нападника. Це і вдало проведена боротьба проти Візантії за часів існування Київської Русі. Потужний відсіч давали козаки турецьким галерам. Для досягнення таких результатів необхідна була неабияка самовіддача, наполегливість та здатність боротися не тільки з ворогом, але й зі стихіями.

На сьогоднішній день, воєнно-морський флот України розвивається. Щорічно його поповнюють молоді таланти. Досвідчені співробітники передають їм свої знання та навички. Постійно вони здійснюють велику роботу, яка має бути відзначена на державному рівні. На основі указу президента, перша неділя липня вважається днем Воєнно-Морських сил. Ця визначна дата відмінна нагода привітати усіх працівників з їхнім професійним святом, а також відзначити найкращих, які незважаючи ні на що йдуть до своєї мети та виконують складні завдання всупереч різним факторам.

Широкий асортимент сувенірно-нагородної продукції можна знайти у компанії, яка щорічно розробляє оригінальні подарунки - компанія "Гарант і партнери". Ми можемо запропонувати:

  • медалі за індивідуальні заслуги;
  • медалі ветеранам ВМСУ;
  • нагрудні знаки;
  • відзнаки для керівного складу;
  • вимпела;
  • канцелярські товари із корпоративними елементами;
  • вироби із бронзи;
  • елементи для одягу та загального обмундирування.

Для того щоб надати ефекту продукції можна покрити її позолотою, сріблом або нікелем.

Наші сувеніри та нагороди виготовлені із якісних матеріалів та завжди мають відмінну якість. Усі клієнти задоволені сервісом компанії "Гарант і партнери", тому працюють з нами протягом тривалого часу.


К списку новостей