(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

22.05.2019

Нагрудні знаки на замовлення

Компанія "Гарант і партнери"

Компанія "Гарант і партнери" 19 рік поспіль займається розробкою та виготовленням різноманітних варіантів сувенірно-нагородної продукції, нагрудні знаки, ціни на які являється доступною для більшості замовників, являються одними із розповсюджених. Це пояснюється тим, що даний вид нагороди можна приурочити на різні свята та у різних сферах, не тільки у державних структурах, де порядок та видача відзнак регулюються законом.

На сьогоднішній день, у нашому інтернет магазині представлені численні варіанти різноманітних екземплярів. Кожен клієнт може дистанційно зробити замовлення, і за допомогою доставки отримати свою продукцію. Існує і інший варіант придбання - завітати до нашого офісу. Тут, нагрудні знаки, ціни які залежать від складності виготовлення, можна потримати в руках, отримати більш детальну інформацію у спеціалістів. Окрім цього, кожному нададуть усю необхідну інформацію стосовно того з чого виготовлена нагорода та до чого її можна приурочити.

Якщо у вас виникла необхідність у придбанні відзнак з індивідуальними номінаціями, краще за все їх замовити окремо. Менеджери опишуть ваші вимоги, і майстри швидко почнуть працювати над створенням. Ми не обмежуємо ні в чому клієнтів.

Ми працюємо над такими варіантами:

  • ювілейні, які можна приурочити до визначних свят окремої особи;
  • спортивні, для тих, хто має певні заслуги у тій чи іншій дисципліні;
  • для випускників, студентів та викладачів вищих навчальних закладів;
  • відомчі.

Насправді, за бажанням клієнта, ми підготуємо нагороду для будь-якої організації. На нагрудні знаки ціни відрізняються, оскільки вони виготовляються по-різному, з використання різноманітних технік, матеріалів та додаткових елементів. Про дані деталі розкажуть менеджери, як приймуть замовлення в роботу.


К списку новостей