(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

16.07.2019

Нагрудні жетони для повсякденного користування

Виготовлення нагрудних жетонів

На сьогоднішній день компанія "Гарант і партнери" веде свою активну діяльність на ринку надання послуг щодо виготовлення оригінальних варіантів нагородної продукції. Виготовлення нагрудних жетонів - це одна із направленостей нашої роботи.

Останнім часом жетони мають велику популярність. Адже їх почали використовувати не тільки як елемент до обмундирування військового, але й у повсякденному користуванні. Враховуючи потреби наших клієнтів спеціалісти компанії підготують:

  • жетони для домашніх улюбленців;
  • жетони для літніх людей, як допоміжний елемент;
  • жетони для військовослужбовців.

Виготовлення нагрудних жетонів здійснюється таким чином, щоб вони не були зайвими на одязі, а яскраво доповнювали загальний образ того, хто буде його власником. Звичайно, для цього, дизайнерам та розробникам необхідно надати більш детальну інформацію або розробити власний макет.

Що вказується на поверхні жетона? Якщо створюються екземпляри для домашніх тварин, то наносяться основні дані - адреса проживання, кличка, а також будь-яка додаткова інформація, яка знадобиться у разі, якщо тварина загубиться.

Популярним являється виготовлення нагрудних жетонів для літніх людей. Невеличка деталь, але може значно допомогти у кризових ситуаціях. По-перше, у разі втрати пам'яті, тут можна нанести адресу, і людині допоможуть, по-друге, вказати можливі захворювання та прояви алергії для лікарів, ну, і, звичайно контактна інформація. Традиційно на жетонах для військовослужбовців вказується: прізвище, ім'я, по-батькові, група крові, до якої частини належить та інше. Інформацію, яку необхідно нанести спеціалістам на поверхні надає замовник.


К списку новостей