(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

04.02.2018

Нагороди учасникам АТО та волонтерам: деталі та особливості

Нагороди АТО

Компанія «Гарант і партнери» займається виготовленням нагородно-сувенірної продукції з серпня 2000-го року. За ці роки нам вдалося реалізувати закладений потенціал в десятки нових робіт, ознайомити з найпопулярнішими з яких ми вас і бажаємо в серії спеціально підготовлених матеріалів.

Зокрема, сьогодні мова піде про розділ «Учасникам АТО та Волонтерам». Події останніх років в нашій країні зумовили потребу у серії нагород для українців, які безпосередньо пов’язані з ситуацією на Сході: для нагородження тих, боронить зі зброєю кордони держави або ж допомагає нашим військовим, займаючись волонтерською діяльністю. Саме тому всі нагороди АТО можна розділити на:

  • нагороди учасникам бойових дій;
  • нагороди волонтерам;

Різноманіття нагород

Крім того, серед представленого асортименту розміщено і офіційні відомчі нагороди, і авторські розробки фахівців компанії. Як це впливає для клієнтів компанії? Це впливає на умови придбання. Наприклад, купити медаль «Учасник АТО» можливо лише за умови наявності посвідчення учасника бойових дій. Ця нагорода є відомчою відзнакою, що була заснована в 2015 році і вручається від імені Начальника Генштабу України.

Загалом можна виділити такі типи нагород:

  • медалі;
  • нагрудні знаки;
  • ордени;
  • значки;

Крім того, у даному розділі також доступні брелоки з символікою АТО, кулони на військову тематику і портмоне учасника бойових дій.

Якщо вас цікавить виготовлення медалей в Києві, звертайтеся до нас найбільш зручним для вас способом:

  1. Зателефонуйте нам за номером телефону, представленим на сайті;
  2. Замовте зворотній дзвінок на сайті і представник компанії самостійно зателефонує вам;
  3. Напишіть нам на пошту sale@garantpartners.com.ua
  4. Завітайте до нас в гості за адресою м. Київ, вул.. Васильківська 32, офіс 777 ( будівля відразу біля станції метро Васильківська)

К списку новостей