(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

17.06.2019

Нагороди від компанії «Гарант і партнери»

Ювілейні медалі України

В історії нашої держави відбулося безліч подій, які так чи інакше вплинули на її розвиток в майбутньому. Звичайно, основна участь припала на тих людей, які приймали участь у цих подіях та вплинули на підсумок їхнього перебігу. В пам'яті залишаються назавжди їхні подвиги у Другій світовій війні, у гарячій точці Афганістану у кінці ХХ століття, у Чорнобилі, а також на Сході, де досі точиться війна. Їхній приклад мужності та витривалості передається з покоління в покоління. Наше суспільство не має права забувати про їхній вклад, тому кожен має бути удостоєний спеціальними нагородами - ювілейні медалі України.

Широкий асортимент таких відзнак пропонує компанія "Гарант і партнери", яка протягом останніх 19 років утримує лідируючі позиції на ринку сувенірно-нагородної продукції. Неодноразово нашими спеціалістами були підготовлені ювілейні нагороди України різними партіями. Кожен замовник намагається створити унікальну нагороду, тому ми намагаємося якомога краще надати їм сучасних елементів та деталей, щоб усі екземпляри були унікальними та неповторними по своєму.

Усі ювілейні медалі України виготовляються на основі сучасних технологій: травлення, вакуумного лиття, гравіювання. Для нашої команди немає таких завдань, які б ми не змогли виконати. Замовник має нам повідомити про те, яка саме має бути нагорода, до якої події приурочена. Наші майстри та дизайнери розроблять такий варіант, який буде символом пам'яті про події минулого у стильовому оформлення сучасної моди.

Якщо говорити про ціни? То вони постійно відрізняється, оскільки кожне замовлення унікальне по своєму, і виконується по-різному. Врахувавши усю складність роботи, перед виясненням усіх деталей ми оголошуємо клієнтам остаточну вартість.


К списку новостей