(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

19.08.2016

Міністерство внутрішніх справ України - на варті закону

МВД Украины

За всю історію незалежної України Міністерство внутрішніх справ України переживало ряд хороших і поганих подій, але тим не менше завжди залишалося міністерством, що захищає нашу безпеку, свободу. І зараз, у непростий для країни час, структура МВС продовжує повноцінно функціонувати і забезпечувати безпеку усередині країни. Переживши реформу перетворення «старої міліції» в «нову поліцію», міністерство тільки поліпшило свою якість роботи. А коли почалася війна в зоні АТО, більшість співробітників МВС пішли добровольцями щоб захистити нашу країну від зовнішнього ворога.

Компанією Гарант і Партнери був розроблений ряд нагород і сувенірів для всіх відомчих структур МВС, замовити які Ви можете на нашому сайті.

Давайте ж розглянемо найбільш цікаві варіанти.

Медаль «10 років. Експертна служба МВС України». Експертна служба завжди була потужною системою техніко-криміналістичного та судово-експертного забезпечення діяльності органів внутрішніх справ щодо попередження, виявлення, розкриття і розслідування злочинів та інших правопорушень.

Медаллю Міністерства внутрішніх справ України "10 років Експертній службі МВС України" нагороджуються працівники та ветерани Експертної служби МВС України, особи рядового і начальницького складу, військовослужбовці внутрішніх військ, цивільні працівники системи МВС України, а також громадяни України та іноземні громадяни, які зрорбили особистий внесок в становлення і розвиток, виховання особового складу її підрозділів.

Медаль виготовлена ​​з латуні, виконана в біло-синіх тонах, покрита позолотою з лицьової та нікелем з задньої сторін. На лицьовій стороні (аверсі) медальйона накладним елементом розташована восьмикутна зірка золотистого кольору - символ МВС України, яку знизу прикрашає лавровий лист, який символізує увінчання найдостойніших. Всередині зірки - круглий медальйон, який розділений на чотири сектори: два білого і два синього кольору.

Зверху медальйона на тлі синьої емалі зроблено напис золотистими літерами: "МВС УКРАЇНИ", а знизу - "експертної служби".

На зворотному боці (реверсі) медальйона літерами срібного кольору вміщено написи: у верхній частині зліва на право "10 років експертної служби МВС України", а в нижній частині розташовані лаврова гілка срібла кольору. Замовити медаль і привітати своїх колег ви можете на нашому сайті.

Нагрудний знак «За безпеку народу». Знак має форму восьмикутної променистої зірки з розбіжними променями. У центрі зірки вміщено круглий синього кольору медальйон, який має жовтий ободок на якому у верхній частині - напис "За безпеку народу", а в нижній - зображення рослинного орнаменту.

У центрі медальйона на білому тлі розміщено малий Державний Герб України, прикрашений орнаментом. Вертикальні і горизонтальні промені зірки, зображення і напис на медальйоні - жовтого кольору. Діагональні промені зірки - білого матового кольору. Діаметр відмінності - 45 мм. На зворотному боці нагороди передбачено місце для порядкового номера та розміщена застібка для кріплення до одягу (нарізний штифт з гайкою).

Нагрудний знак «За відвагу в службі МВС» має форму хреста з розбіжними сторонами жовтого кольору. Лапи хреста просічені. У центрі хреста розташована емблема МВС України, яка обрамлена золотистим декоративним орнаментом зі стилізованого лаврового листя і покладена на дві перекрещені вістря вгору шаблі сріблястого кольору. На зворотному боці нагороди передбачено місце для порядкового номера та розміщена застібка для кріплення до одягу (нарізний штифт з гайкою).

З більш дорогих і витончених подарунків пропонуємо Вам придбати бронзову скульптуру «Козак з Архангелом» (МВС), сувенірний кортик з написом: «Від міністра внутрішніх справ України», годинник чоловічий «Міністерство внутрішніх справ України». Такі подарунки мають дуже солідний вигляд і будуть зберігати довгу пам'ять людини про роки, проведені в структурі МВС.

Крім різних медалей, нагрудних знаків, значків Вам пропонується наступна продукція: монета «МВС України», сувенірні погони МВС (для всіх звань), вимпел «Міністерство внутрішніх справ», статуетки, різні набори, грамоти, годинники та інші сувеніри. Поспішайте замовити медалі і іншу нагородну та сувенірну продукцію, зв'язавшись з нашим менеджером, і ви отримаєте повну консультацію по товарам.

К списку новостей