(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

07.11.2019

Міжнародний жіночий день

Подарунок на 8 березня

Перший день весни знаменує пробудження землі від "зимової сплячки". Поступово навколо все починає квітнути, вбирається у різнокольорові барви. Так спів пало, що 8-е березня у більшості країн світу - це день усіх жінок. В цей в Україні не робочий день. Всі чоловіки повсюди виконують жіночі забаганки, намагаються цей весняний день створити особливим та казковим.

Постійно на честь 8-го березня у всій країні проводяться концерти. Кожна леді чекає особливий подарунок, так яка вона на це заслуговує. Що тільки не вигадають чоловіки, щоб здивувати своїх жінок. До яких тільки хитрощів вони не вдаються. На сьогоднішній день важкувато знайти той подарунок, який повністю відповідав би задуманому. У магазинах є безліч варіантів, але вони створені за стандартною схемою, не так багато індивідуальних елементів. Але є рішення питання - зробити замовлення подарунку.

У чому переваги:

  • ви самостійно надаєте макет або дизайнерам висловлюєте свої побажання щодо майбутнього виробу;
  • є можливість обрати матеріал виготовлення - це можуть бути, як стильні сувеніри із простих металів, так елітні подарунки із ювелірних, які інкрустовані дорогоцінним камінням;
  • можливість нанесення окремих рис, які притаманні людини.

Окрім цього, немає необхідності додатково шукати святкові пакувальні варіанти та листівки. Все це можна замовити разом з подарунком. Компанія "Гарант і партнери" - це майстер по створенню вишуканих подарунків для жінок. За останні дев’ятнадцять років нашої роботи ми виконали велику кількість замовлень, усі клієнти завжди залишаються задоволеними та залишають позитивні відгуки про роботу спеціалістів.

Звертайтеся до нас, і ваша жінка 8 березня буде приємно вражена.


К списку новостей