(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

14.03.2016

Лауреати премії "Герої спортивного року-2015» будуть оголошені 8 квітня

Церемония награждения "Герой года-2015"

Менше місяця залишається до того, як вся Україна дізнається володарів національного спортивного Оскара, який в цьому році стане 10-м - ювілейним. 8 квітня в Київському національному академічному театрі оперети відбудеться Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року», повідомляє прес-служба НОК України.

10 номінацій, 10 ексклюзивних статуеток і титуловані спортсмени за підсумками 2015 року, які своїми перемогами об'єднували всю країну, змушували серця вболівальників битися разом, пишатися і радіти щасливою миттю тріумфу.

Нагороди до цього значимого події розробила і виготовила компанія "Гарант і партнери" - спонсор і діловий партнер Національного олімпійського комітету України.

Процедура визначення кращих з кращих як завжди була традиційною. Після детального аналізу експертної комісії представників Національного олімпійського комітету України та Міністерства молоді та спорту згідно з результатами виступів вітчизняних спортсменів на провідних міжнародних форумах було визначено розширений список претендентів по кожній з номінацій. Потім свою думку висловили журналісти як загальнонаціональних, так і регіональних засобів масової інформації. За підсумками їх голосування були сформовані трійки претендентів на перемогу в церемонії.

Вже під час засідання Української Академії Спорту, до складу якої входять легендарні спортсмени, що завершили активну спортивну діяльність і залишили значний слід в олімпійській історії, шляхом таємного голосування і визначаться володарі спортивного Оскара. А вже під час самої Всеукраїнської церемонії країна дізнається своїх спортивних героїв-2015.

Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року» - це грандіозне спортивне свято, яке щороку проходить на головних сценах країни та збирає разом олімпійських чемпіонів і призерів всіх часів, фахівців і тренерів, усіх тих, хто працює на благо українського спорту. Звання лауреатів «спортивного Оскара» присуджується спортсменам і тренерам, які протягом року перемагали на олімпійських та світових спортивних аренах і гідно захищали кольори національного прапора України, а також спортивним організаторам, чий внесок у розвиток вітчизняного спорту визнається найвагомішим.

Джерело: http://noc-ukr.org/news/12115/

К списку новостей