(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

20.08.2019

Корпоративна культура

Наручні годинники для чоловіків та жінок

Кожна організація має власні традиції та корпоративну культуру. Хтось приділяє цьому більше уваги, дехто менше. Корпоративна культура - це перш за все об'єднує більшість людей, адже виникає необхідність слідувати однаковим вимогам у поведінці, у зовнішньому вигляді та інше. Зовнішній вигляд - це найголовніший пункт у кожній організації, оскільки кожен працівник - це частинка великого дзеркала, яке відображає діяльність та направленість компанії.

Для того, щоб зробити зовнішній вигляд більш незвичайним та різноманітним, можна використовувати додаткові допоміжні аксесуари - наручні годинники для чоловіків та жінок.

Це досить вигідна пропозиція:

  • стильний годинник завжди стане яскравим елементом для будь-якого образу чоловіка та жінки;
  • механізм допоможе кожному співробітнику контролювати час та правильно розрахувати свій робочий план;
  • аксесуар надає людині презентабельності та авторитетності.

З іншого боку, якщо годинник матиме елементи корпоративної культури компанії для працівника - це буде для працівників невеличким символом та нагадуватиме про той вклад, який кожен робить для того, щоб загальна справа добре розвивалася.

Питання в тому, де найти наручні годинники для чоловіків та жінок з корпоративною культурою?

Свої послуги пропонує компанія "Гарант і партнери". Наші спеціалісти майже 20 років поспіль працюють над тим, що створюють корпоративну продукцію для різних компаній. Від замовника необхідно лише обрати форму майбутніх виробів окремо для чоловіків та жінок, визначитися із матеріалом виготовлення та надати зображення, яке має буде нанесено на поверхню пристроїв. На основі отриманого завдання, наші менеджери розрахують вартість послуг та укажуть на час виготовлення. Контактну інформацію можна знайти на сайті нашого інтернет магазину.


К списку новостей