(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

01.02.2019

Компанія "Гарант і партнери" - найкращий партнер

Замовлення монет в режимі онлайн

Компанія "Гарант і партнери" - найкращий партнер, який розробляє та виготовляє сувенірно-нагородну продукцію для замовників не тільки нашої держави, але із-за кордону. Ми намагаємося постійно спростити процедуру реєстрації замовлень для наших клієнтів. Оскільки ми розуміємо наскільки необхідно все виконувати у оперативному порядку. Враховуючи можливості технологій ХХІ столітті, досить просто та зручно скористатися системою онлайн.

Якщо вам необхідне онлайн замовлення монет або інших видів сувенірної продукції, для цього необхідно зайти на наш сайт. У розділі "Контакти" вказані усі необхідні варіанти: можна залишити заявку на той чи інший варіант виробу, замовити зворотній зв'язок від спеціалістів нашої компанії. Менеджери досить швидко оброблюють запити, та надають відповіді на усі запитання або по телефону, або електронною поштою.

Онлайн замовлення монет можна здійснювати попередньо ознайомившись з варіантами в нашому інтернет магазині. В колекції багато різних екземплярів, які мають детальне описання:

  • матеріал та технологія виготовлення;
  • розміри;
  • назва;
  • до яких свят можна використовувати і так далі.
  • Окремо ми маємо можливість виготовляти саме ті варіанти, які необхідні замовникам, так як у нас є власне виробництво, на основі макетів ми презентуємо те, що ви хочете відобразити на сувенірі. Пам'ятайте, що онлайн замовлення монет значно пришвидшить виконання завдання. Окремі питання, які пов'язані з тиражем монет, а також можливим додатковим оздобленням обговорюються з менеджерами.

    Після вирішення усіх нюансів буде узгоджено ціну. Ми пропонуємо за необхідністю доставку, у нас добре налагоджені контакти з Новою поштою.


    К списку новостей