(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

22.05.2019

Кожна нагорода по своєму унікальна

Планки для медалей від компанії «Гарант і партнери»

Кожна нагорода по своєму унікальна та несе особливу цінність. Більшість людей використовують їх, як додатковий елемент до корпоративного одягу. Звичайно, для силових структур на державні свята являється обов'язковим на форму одягати нагороди, які були вручені за особливі заслуги. Традиційно одним із основних елементів являються планки для медалей, які мають різноманітне кріплення, за допомогою якого прикріплюються до форми.

У такому випадку, вони мають виглядати авторитетно, відповідно до цього їх необхідно виготовляти із якісних матеріалів. Адже, кожна деталь службовця має відображати його статус та важливість. Компанія «Гарант і партнери», як розробник різноманітних нагород спеціалізується на виготовленні різноманітних елементів для відзнак. Одними із розповсюджених являються – планки для медалей. Наша компанія має все необхідне для виготовлення якісної продукції: сучасне обладнання, власне виробництво, перевірені матеріали, а також кваліфікованих спеціалістів.

Планки для медалей та інших нагород виготовляються із шовкової муарової стрічки. Ми використовуємо тільки оригінальні варіанти без підробок, клієнти можуть бути впевнені в нашій роботі. Тривалий час, для постійних замовників, наш колектив постачає планки, які стають справжньою окрасою на формі службовців. Компанія «Гарант і партнери» постійно отримує позитивні відгуки за власну продукцію.

Щоб почати роботу слід обрати простий для себе спосіб: за допомогою інтернет-мережі, або самостійно прийти до нашого офісу і зробити замовлення. Від вас необхідно надати інформацію стосовно розмірів та форми планок, а також показати нагороду, для якої вона призначена. Також, можна обрати тип кріплення.


К списку новостей