(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

26.12.2017

Як обрати подарунок для професіонала своєї справи?

Подарунки з бронзи

Подарунок, який пов'язаний зі сферою діяльності особи, завжди є свідченням того, що ви цінуєте цю людину як спеціаліста своєї справи та поважаєте її за її здобутки. Саме тому професійний подарунок стане оригінальним варіантом для привітанням з особливою подією вашого керівника або днем народження колеги.

Що слід врахувати при виборі подарунку?

Спочатку вам потрібно визначитися з наступним:

  1. На яку максимальну суму ви бажаєте придбати подарунок? Визначтесь «на березі», не пірнувши в світ різноманіття варіантів, якими майорить сьогоднішній ринок.
  2. Ви готуєте подарунок людині більш практичній чи поціновувачу краси?
  3. Які захоплення у цієї особи, крім сфери її професійної діяльності?

Лише відповівши на ці питання, ви матиме хоча б якесь уявлення щодо майбутнього подарунку.

Наступним кроком в виборі подарунку буде обрання безпосереднього місця купівлі. Тут вам на поміч прийде виробник нагородно-сувенірної продукції «Гарант і партнери». Ми працюємо на українському ринку понад 16 років, тому знаємо, як задовольнити найвибагливішого клієнта.

Що, наприклад, подарувати спортсменам, які десятки годин щодня проводить в тренувальній залі? Майстри компанії «Гарант і партнери» врахували це і виготовили спортивні статуетки з бронзи. До вашої уваги як символічні статуетки, що уособлюють жагу до перемоги («статуетка «Ніка»), так і статуетки із зображенням спортсменів різних видів спорту – футболісти, хокеїсти, боксери, біатлоністи, тенісисти, фігуристи. І все це точні бронзові копії людських фігур розміщені на мармуровій основі.

Цікавлять інші подарунки з бронзи? «Гарант і партнери» може запропонувати не тільки бронзові статуетки із зображенням фігур окремих професій (шахтар, залізничник, сталевар тощо), а й письмові набори на різний смак та гаманець. Вони стануть відмінним подарунком для тих, хто проходить багато часу в офісі, за робочим столом.

Придбати подарунок можливо в режимі онлайн, зробивши замовлення у нашому інтернет-магазині, по телефону, проконсультувавшись з менеджером, або ж завітати до нашого офісу, побачити всю продукцію на власні очі і купити на місці ж.


К списку новостей