(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

17.06.2019

Якісне виготовлення будь-якої нагороди

Нагороди ЗСУ

Збройні сили України - це найголовніша структура, яка забезпечує цілісність державного суверенітету. До складу входять різній структури, які обороняють кордони країни на морі, на суші, а також у повітрі. На кожного співробітника покладені обов'язки, кожен незважаючи ні на що, повинен виконувати завдання, які ставить командування. Звичайно, це потребує проявлення витримки, затрати додаткового часу та ресурсів. Кожен підрозділ має своє професійне свято, тому це відмінна нагода привітати службовців та вручити нагороди ЗСУ. Як правильно обрати необхідний подарунок?

Перш за все, за особистий внесок можна вручити медалі та нагрудні знаки, які будуть регламентуватися спеціальним наказом. З іншого боку, можна підібрати стильні аксесуари та додаткові елементи одягу з корпоративної атрибутикою. Якісні нагороди ЗСУ виготовляє компанія "Гарант і партнери". Наша команда вже 19 років на українському ринку, і як ніхто інший знає усі особливості та нюанси по виготовленню будь-якої відзнаки. Все виготовляється на базі власного виробництва з використанням новітніх технологій та обладнання.

Наша компанія готує нагороди ЗСУ для усіх структур, а саме:

  • Генеральний штаб ЗСУ;
  • Сухопутні Війська України;
  • Повітряні Сили України;
  • Воєнно-Морські Сили України;
  • Головне управління розвідки;
  • Високомобільні десантні війська;
  • Десантно-штурмові війська.

Окрім цього, наша компанія готує нагороди і для інших невеликих підрозділів даної структури. Головна перевага в роботі з нами, це те, що клієнт самостійно може обрати необхідний варіант подарунку. Все, що від вас потрібно - це лише надати макет, висловити власні побажання стосовно майбутнього виробу: матеріал, покриття, нанесення спеціальних елементів.

Наші менеджери враховують головні особливості та оголошують остаточну вартість та термін виконання завдання. Вже потім можна самостійно забрати продукцію у нашому офісі або ми оформимо доставку Новою поштою за вказаною адресою.


К списку новостей