(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

10.09.2019

Вишукані подарунки на день залізничника

Стильні подарунки

4 листопада наближається свято співробітників залізниці України. Кожен робітник вклав частинку себе, починаючи від тих, хто займається ремонтом доріг та обладнанням, закінчуючи тими, хто супроводжує пасажирів протягом усієї поїздки. Що може бути краще, аніж цікавий презент у корпоративному стилі - подарунок на день залізничника - відмінна нагода подякувати за тяжку роботу, витримку та відданість.

Саме такі фанати своєї справи постійно забезпечують нам безпечне користування транспортом, з їхньою допомогою ми можемо вирішувати свої проблеми без перешкод відстані. Подарунок на день залізничника можна обрати будь-який, в залежності від того, кому він буде адресований - це може бути звичайний сувенір, аксесуар, елемент одягу або прикраса.

Для привітання керівного складу можна розглядати елітні подарунки із бронзи, золота та срібла. Найкращий вибір сувенірів та подарунків має компанія "Гарант і партнери". У каталозі інтернет магазину представлені варіанти, які були підготовлені на замовлення. Наші майстри можуть розробити індивідуально для кожного необхідний презент.

З іншого боку, подарунок на день залізничника - це нагорода за працю. У нашій компанії є відмінні варіанти медалей та нагрудних знаків. Він стане пам'яттю на все життя. Кожен співробітник зможе в подальшому поділитися своїм досвідом із підростаючим поколінням, які на основі прикладу будуть намагатися вносити свою частинку у розвиток залізничної справи.

Замовляйте у нас стильні подарунки, ми кожному гарантуємо високу якість. Наша компанія завжди відрізнялася надійністю та швидкістю в роботі. Ми розуміємо потреби кожного клієнта.


К списку новостей