(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

04.12.2019

Індивідуальний підхід до клієнта

День карного розшуку України

У 2019 році карному розшуку України виповнюється 100 років. Одна із найважливіших служб поліції розпочала свою діяльність ще у 1919 році. З того часу працівники активно працюють з метою розкриття злочинності, здійснюють оперативно-розшукові роботи. Кожного року лави даного підрозділу поповнює талановита молодь, яка навчається у досвідчених працівників. За весь час існування служби було розкрито чимало злочинів, а всі зловмисники відправилися за грати.

На честь 100 річниці діяльності можна привітати усіх співробітників та ветеранів, які роботу у карному розшуку присвятили усе своє життя. Сувеніри та нагороди у своїй колекції має компанія "Гарант і партнери", яка починаючи із 2000-го року розробляє оригінальні подарунки до даного свята.

У нас кожен клієнт може знайти:

  • медалі та нагрудні знаки до 100 річниці діяльності карного розшуку;
  • значки для форми;
  • щитки;
  • сувенірні тарелі та плакетки;
  • вироби із бронзи - цікаві статуетки для керівників;
  • наручні годинники для чоловіків та жінок із корпоративною атрибутикою.

Окрім цього, компанія "Гарант і партнери" може підготувати погони на замовлення. Наші спеціалісти зможуть підготувати їх за короткий термін. Якщо вам необхідно оптова партія такої продукції, термін додатково буде озвучений нашими менеджерами. Остаточна вартість буде прорахована після повного аналізу замовлення. Погони йдуть у комплекті із дерев'яними футлярами, тому стануть відмінним подарунком на свято.

Наша продукція характеризується відмінною якістю. До кожного клієнта ми знайдемо індивідуальний підхід. Звертайтеся за допомогою до наших спеціалістів, і ми приємно здивуємо кожного на 100 річницю карного розшуку України.


К списку новостей