(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

20.11.2019

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

День працівників ракетно-космічної промисловості України

Компанія "Гарант і партнери" відноситься до числа тих, яка знаходить індивідуальний підхід до кожного клієнта. Головне - це розуміти потреби замовників та створювати для них по-справжньому унікальні варіанти. Наша команда постійно до різних свят презентує цікаві сувеніри та нагороди, а також цікаві речі повсякденного користування. Окрім того, надаємо повний комплекс послуг, щоб клієнт у нас зміг повністю взяти все, що йому необхідно.

Компанія "Гарант і партнери" розробляє нагородну продукцію для працівників ракетно-космічної промисловості. Кожного року 12 квітня - це день, який присвячений цій надскладній роботі, де потрібно все робити точно та грамотно. Деякі люди пов'язують с цією справою своє життя. Вони навчаються, створюють, удосконалюють свої уміння та навички.

Скільки ми можемо бачити відкриттів та розробок - це все робота працівників ракетно-космічної промисловості. Тут вкладено багато зусиль та часу. Тому в цей день є можливість привітати з їхнім професійним святом. У нашій колекції можна знайти:

  • медалі за заслуги;
  • медалі до річниці роботи;
  • нагрудні знаки за видатні послуги.

Враховуючи той факт, що для більшості клієнтів необхідно підготувати, щось оригінальне та неповторне, ми приймаємо індивідуальні замовлення. На основі макету, майстри підготують саме те, що відповідатиме вашій потребі. Ціни на наші послуги будуть озвучені клієнтам після того, як будуть враховані усі особливості. Але вони є доступними для усіх клієнтів. У разі необхідності, кожен може замовити доставку продукції собі додому. Ми працюємо із кур’єрською службою Нова пошта, яка все доставляє вчасно.


К списку новостей