(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

09.01.2020

Індивідуальні замовлення

День дипломатичної служби України

Україна, як кожна країна світу веде свою міжнародну діяльність та представляє інтереси своїх громадян за кордоном. Вони здійснюють повноцінний захист прав наших співвітчизників та не допускають негативного впливу за межами нашої країни працівники дипломатичної служби. Вони роблять колосальну роботу, яка пов’язана із врегулюванням соціальних питань, економікою та політикою.

22 грудня в Україні відзначають професійне свято працівники дипломатичної служби, в цей день виникає унікальна можливість привітати їх та відзначити особистий вклад у розвиток тієї справи, якій вони присвятили все своє життя. Незвичайний сувенір – ось, що може здивувати та приємно вразити дипломата.

Таку продукцію можна знайти у компанії "Гарант і партнеры", яка разом із креативною командою дизайнерів розроблять щорічно нові сувеніри на різні свята. Так, як обрати подарунок на день дипломатичної служби досить складно, наші менеджери можуть на вибір вам запропонувати наступні варіанти:

  • зажими та запонки – унікальний елемент одягу, який додає персоні авторитетності;
  • бронзові вироби із символом свободи та партнерства;
  • сувеніри у вигляді карти України, які стануть головною окрасою у офісі дипломата;
  • плакетки.

Але це не все, що ми можемо запропонувати. У нашому, який знаходиться у місті Київ, на вулиці Васильківській, 32, офіс 777 є можливість побачити усі можливі варіації, які в подальшому можна зробити для дипломатів.

Також, ми виготовляємо одиничні або оптові індивідуальні замовлення. Для цього, менеджери узгоджують з вами усі організаційні питання, і наші майстри приступають до роботи.

В залежності від складності самої роботи термін виготовлення складає близько 21 дня, але він може змінюватися, про що клієнт буде попереджений. Вартість послуг буде розрахована після того, як буде визначено із видом продукції, кількості екземплярів та додаткових послугах.


К списку новостей