(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

04.03.2016

Вшанування мужніх воїнів 11 ОМпБ в г. Белая Церковь.

У затишному приміщенні краєзнавчого музею міста Біла Церква відбулося відкриття фотовиставки, на якому відбулося нагородження воїнів-героїв минулих захищати свою рідну землю від російсько-терористичних військових формувань, які намагаються поневолити Схід України, а саме територію Донецької та Луганської областей України.

Чествование мужественых воинов 11 ОМпБ

Мужні воїни брали активну участь в боях на сході України літньо-осінньої військової кампанії 2014 року, в населених пунктах Донецької області - Слов'янську (гора Карачун), Краматорськ, Дебальцеве, Фащівці, Нікішин та зимово-весняної військової кампанії 2015 року поблизу донецького аеропорту.

Чествование мужественых воинов 11 ОМпБ

Підтримуючи наших захисників, шануючи їхню мужність і героїзм при виконанні свого громадянського і військового обов'язку, Генеральний директор ТОВ «Гарант і партнери» виступив ініціатором нагородження воїнів 11 ОМпБ і безоплатно надав нагороди.

Чествование мужественых воинов 11 ОМпБ

Двох героїв батальйону - Володимира Савуляка і Олександра Стрельчука, які віддали свої життя, заради того, щоб ми з вами могли жити під мирним небом, нагороджено бойовим орденом «Лицарський Хрест України». 20 мужніх воїнів були нагороджені медаллю «Захиснику України», за відвагу в боях на Сході України.

Чествование мужественых воинов 11 ОМпБ

Була відзначена праця волонтерів батальйону, які під обстрілами, не дивлячись на ризик для життя, забезпечували всім необхідним наших хлопців. Тимошенко Тетяна і Москаленко Юрій нагороджені орденом «Бойовий волонтер України - ангел світла і добра».

Чествование мужественых воинов 11 ОМпБ

Учасники бойових дій висловили свою подяку за те, що був винагороджений їх ратний труд на Сході України щодо захисту незалежності нашої держави.

Чествование мужественых воинов 11 ОМпБ


К списку новостей