(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

15.08.2019

Годинники з вашим логотипом

Годинники на замовлення

Будь-яка людина, яка займає високий пост піклується про свій зовнішній вигляд. Вона має виглядати бездоганно, як у офісі, так і на ділових зустрічах. Адже, така людина являється обличчям компанії та представляє її інтереси на ринку. Престижність та авторитетність зовнішньому вигляду надають додаткові елементи. Унікальним варіантом являються годинники з логотипом.

Годинник – це не просто спеціальний пристрій, який вказує на точний час, це модний аксесуар, що підкреслює індивідуальність та стиль господаря. Оскільки, кожна людина намагається підібрати той варіант, який відповідає її уподобанням, характеру та настрою. Нерідко людина має кілька годинників, які може одягати або ж на зустріч, або ж на роботу, або ж для повсякденного користування.

Логотип на годинниках показує, у якій організації працює людина, в такому випадку необхідно з відповідальністю підійти до вирішення ситуації. Але у магазинах знайти відповідний варіант практично не можливо. Це пояснюється тим, що корпоративна атрибутика не доступна виробникам, які постачають продукцію для загального користування. Брондові годинники можуть підкреслювати лише індивідуальність людини, але не зможуть показати її відношення до тієї чи іншої структури.

На сьогоднішній день можна замовити годинники на замовлення у компанії «Гарант і партнери», яка вже протягом останніх 19 років презентує тільки першокласну продукцію.

Переваги компанії «Гарант і партнери»

У нашому штаті працюють кваліфіковані спеціалісти, які проходять спеціальне навчання. Додатково перед початком роботи, вони перевіряють усі матеріали та механізми, щоб не виникало проблем на виробництві. Годинники з логотипом виготовляються на основі новітніх розробок європейського стандарту.

Серед переваг можна відзначити наступні:

  • широкий вибір товару, який зможе підкреслити будь-який образ;
  • спеціалісти можуть нанести спеціальні елементи для вашої індивідуальності;
  • вартість наших послуг залишається демократичною, її можуть дозволити собі кожен споживач;
  • на базі нашого виробництва можемо підготувати оптову партію замовлення;
  • оперативне виконання завдання. Термін може варіюватися в залежності від складності роботи;
  • виготовлення здійснюється, як для жінок, так і для чоловіків.

Щоб почати роботу з нами, перейдіть у розділ «Контакти», і оберіть для себе найбільш зручний варіант.

Можливе саме ви, скоро, станете власником стильного годинника.


К списку новостей