(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

09.09.2016

Організація «Сильні Духом»

Завдяки відвазі і силі духу бійців, наша Вітчизна вільна і незалежна. На жаль, країна не встигає нагородити повною мірою всіх військових, які заслуговують на визнання і нагороди за свої відважні вчинки в інтересах всього українського народу. Тому, крім державних нагород, розробляються і виготовляються нагороди недержавні, а по-іншому, народні, в яких відбивається подяку і визнання військовослужбовців з боку простого народу, волонтерських організацій, компаній.

Які ж ми виготовляємо нагороди? Давайте розглянемо декілька з них.

Промзона Авдіївки (Спекотна промзона) - гарячий напрямок АТО на Донбасі. Противник веде практично цілодобовий обстріл українських позицій. Точних цифр ніхто назвати не може, але загинули і поранені вже дуже багато українських героїв.

Спеціально для бійців, які незважаючи ні на що, відстоюють цілісність нашої країни компанією Гарант і Партнери була розроблена і виготовлена медаль «Авдіївка. Промзона »

На зворотному боці медалі розміщено напис «Стояли на Смерть» і посадочне місце під порядковий номер. Колодка до медалі обтягнута муаровою стрічкою кольорів прапора Авдіївки.

20371_Медаль Авдеевка. Промзона.JPG

Медаль «Іловайськ» це недержавна всеукраїнська нагорода, яка заснована з метою вшанування захисників населеного пункту Іловайськ Донецької області від російських загарбників.

Медаллю "Іловайськ" нагороджуються військовослужбовці Збройних сил України, інших силових структур України, добровольці добровольчих батальйонів за військову службу в зоні АТО.

Знаком «Іловайськ» можуть бути нагороджені:

• громадяни України;

• громадяни інших держав;

• особи без громадянства;

Медаль «Іловайськ» носиться на лівій стороні грудей після державних нагород України, державних нагород інших країн і відомчих заохочувальних відзнак України.


Медаль «За участь в бою», розроблена і виготовлена авторським колективом ТОВ «Гарант і Партнери» для нагородження наших мужніх воїнів, які виступили на захист України, вступивши в нерівний бій з угрупованнями в Луганській і Донецькій областях. Маючи старе озброєння, наші захисники, за покликом серця і патріотизму вступили в бій з добре озброєними загонами противника. Відзначаючи мужність, героїзм і самовідданість наших воїнів і славу їх величних подвигів на полі бою створена нагорода, яка уособлює їх велич і готовність захищати незалежність України. Медаль має золотистий колір, який символізує могутність і справедливість наших воїнів, які захищають рідну землю, не посягаючи на чужі території. На золотому диску медалі, по середині розташовані схрещені шаблі, що символізують про постійну готовність захищати нашу історичну Батьківщину - Україну від зазіхань ворогів. Вгорі диска медалі розташований малий герб України. Контур диска медалі обрамлений національним українським орнаментом, як підтвердження традицій наших предків, які захищали нашу батьківщину від навали ворогів. Знизу диска медалі розташовані гілки з дубовим листям, які символізують силу нашого українського духу, наша могутність, боротьбу за свободу і перемогу над ворогами України. На реверсі медалі є напис «За участь в бою».


 

  Медаль "Сильному духом" виготовлена спеціально для наших воїнів АТО, які захищають честь нашої країни. Також вона прекрасно підходить для наших волонтерів, без яких воїнам було б дуже складно захищати Україну.

Медаль «Сильному духом» розроблена і створена для людей, які мають величезну силу власного духу. Сильна духом людина характеризується такими особистими якостями як самовладання, віра в свої сили, вміння йти до наміченої мети, здобувати перемогу над собою, обставинами і ситуацією, тобто це людина, у якого є «внутрішній стрижень», яка завжди готова до самопожертви заради ближнього , яка приймає сміливі рішення, реалізує їх і повністю відповідає за свої дії.

На лицьовій стороні медалі розташовуються гілки лаврового дерева, яким нагороджували переможців в давнину, обвиті жовто-блакитною стрічкою, яка символізує кольори прапора України. Також на аверсі розташований малий герб України над українським орнаментом, в якому центральне місце займають стилізовані восьмикутні зірки, які з давніх часів були оберегами людини.

Благородний колір позолоти символізує чистоту і багатство душі людини, яка з гордістю носитиме цю медаль. Медаль призначена для нагородження осіб, які мають перераховані якості, здійснювали волонтерську діяльність в зоні бойових дій на Сході України, а також військовослужбовці, які брали участь в бойових діях.

сильному духом.png

 

З повним списком нагород ви можете ознайомитися на нашому сайті http://www.sylnidukhom.org/ в розділі "нагороди"

Для того що б самостійно організувати нагородження військовослужбовців, стати спонсором нагородження, необхідно виконати наступні прості кроки:

 

1) Заповнити форму заяви, яку повинен заповнити заявник. Після чого відправити заяву на електронну адресу info@sylnidukhom.org . Заява доступна по посиланню.

2) Крім даних, зазначених у заяві, необхідно надати скан-копії посвідчень (про нагородження, в складі якого підрозділу значиться), які є в наявності у особи, яке хочуть представити до нагородження. Якщо звертається організація - статутні документи організації. Документи надсилати за адресою info@sylnidukhom.org , або принести безпосередньо в офіс організації.

3) Після перевірки бойових заслуг зазначених осіб нагородний радою, ГО "ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - СИЛЬНІ ДУХОМ" видає наказ про нагородження.

4) Всі нагороди отримують особистий серійний номер, видається витяг з наказу громадської організації "Об'єднання патріотів" СИЛЬНІ ДУХОМ ", після чого інформація про нагородження вписується в особову справу.


 

К списку новостей