(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Режим роботи: Пн-Пт з 9-00 до 18-00

Увійти на сайт Х

Логін:

Пароль:

 Запам'ятати мене на комп'ютері
Забули свій пароль?

Увійти Реєстрація

Зворотній дзвінок

(050)4183465 - Гаряча лінія (побажання та зауваження)
Меню

герб Гарант.jpgПро компанію Гарант і Партнери

Компанія «Гарант і Партнери» відома на українському ринку вже більше 16 років. Вона спеціалізується на виробництві нагородно-сувенірної продукції.

Колись все починалося з ідеї батька та сина, а згодом з майстерні, в якій працювали всього 5 співробітників. Сьогодні ж мова йде про повноцінне виробництво, в різних відділах якого задіяно понад чотири десятки людей.Компанія «Гарант і Партнери співпрацює сьогодні з багатьма державними відомствами і відомими комерційними організаціями:

  • Національна гвардія;
  • Міністерство внутрішніх справ;
  • Міністерство оборони;
  • Служба безпеки України;
  • Збройні сили України;
  • Національний олімпійський комітет України;
  • Міністерство юстиції;

Наші клієнти:

Компанія Гарант і Партнери

Також компанія відома і за межами України, адже за роки роботи клієнтами «Гарант і Партнери» були представники США, Японії, Грузії, Білорусі, Азербайджану, Казахстану, Індії, Італії, Іспанії, Молдови, Польщі та Угорщини.

За цей час асортимент компанії перевищив позначку в 5 тисяч найменувань. Серед них, зокрема, десятки розроблених фахівцями підприємства медалей, орденів, нагород, нагрудних знаків, значків, бронзових статуеток, настінних сувенірів, а також продукція для корпоративних клієнтів. «Гарант і Партнери» спеціалізується на повному циклі робіт, починаючи від розробки дизайну, випуску пробних зразків і закінчуючи упаковкою готової продукції.

Крім того, «Гарант і Партнери» активно займається благодійною діяльністю. Зокрема, компанія

  • виступає спонсором в щорічному конкурсі-фестивалі талановитих дітей сиріт «Щасливі долоні»;
  • співпрацює з Союзом Матерів Миру і є партнером громадської організації «Об'єднання патріотів - Сильні духом», що займається нагородженням військових, які проявили свою відвагу під час бойових дій на Сході України.;

Також компанія «Гарант і Партнери» спільно з ФК «Маестро», ФК «Генерального штабу ЗС України» і «Форумом соціальних ініціатив» є організаторами проектів «За мир і єдність України» і «За честь і доблесть воїнів АТО». В рамках ці ініціатив проводяться товариські футбольні матчі, учасниками яких виступають люди, які воювали на Донбасі. Головна мета цих проектів - це психологічна адаптація військових, які повертаються в мирні регіони України.

Гарант і Партнери

За активну соціальну позицію і якісну роботу компанію «Гарант і Партнери» в 2015 році було визнано лідером галузі за версією Національного бізнес-рейтингу, представники оргкомітету якого аналізують діяльність українських підприємств вже 13 років, визначаючи, які з них є кращими у своїй сфері, регіоні і за масштабами організованого виробництва.