Нагрудный знак "Бойовий волонтер"

Войти на сайт Х

Логин:

Пароль:

 Запомнить меня на этом компьютере
Забыли свой пароль?

Войти Регистрация

Обратный звонок

(050)4183465 - Горячая линия (пожелания и замечания)
Меню

  

Нагрудный знак "Бойовий волонтер" (19415)

350
350 грн.
грн.
Характеристики товара:
Технология изготовленияШтамповка
МатериалЛатунь
Упаковка (оплачивается дополнительно)Картонный футляр
ПокрытиеНикель / Позолота
Код товара19415
Полное описание

Орден «Бойовий волонтер України – янгол світла та добра»
Орденом «Бойовий волонтер України» нагороджуються особистості які здійснювали волонтерську діяльність у зоні проведення бойових дій на території України.

Орден «Бойовий волонтер України» започатковано у січні 2016 року, авторським колективом, ТОВ «Гарант та партнери», з метою нагородження волонтерів, що здійснювали волонтерську діяльність у зоні проведення бойових дій на Сході України з 2014 року проти російсько-терористичних військ.

Орден «Бойовий волонтер України – янгол світла та добра» складається з образу святого Архангела Михаїла який знаходиться зверху щита. Сам орден символізує мужність волонтерів, що допомагали українським воїнам на передовій.
Символічне значення складових ордену.

Святий Архангел Михаїл (грец. - головнокомандувач ) - головний архангел (перший після Бога), який є одним з найбільш шанованих Архангелів в таких релігіях як християнство, іудаїзм та іслам . У православ'ї його називають Архистратигом, що означає глава святого воїнства Ангелів і Архангелів, що стояли на варті Божого закону.

У міфології щит означає сонячний диск та є давнім знаком слова «захист». Символічний щит є емблемою, що означає захист. Щит символізує божество, слово Господнє, віру, порятунок, творіння добра, чистоту; лицарське благородство, зброю для оборони, охорону, захист, заслін, силу, битву, стійкість, перемогу, істину, мудрість, мир, вірність, довіру та підтримку.
Символічне значення кольорів ордену.

Золотавий колір образу Архангела Михаїла, символізує могутність, а також віру, справедливість, милосердя та смиренність.
Червоний колір країв щита – символізує хоробрість, мужність та любов.
Сріблястий колір щита – символізує благородство, відвертість, а також чистоту, невинність та правдивість.

(0)