Ведомственные награды РНБОУ в интернет-магазине - "Гарант и Партнеры"
(050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Время работы: Пн-Пт с 9-00 до 18-00

Войти на сайт Х

Логин:

Пароль:

 Запомнить меня на этом компьютере
Забыли свой пароль?

Войти Регистрация

Обратный звонок

(050)4183465 - Горячая линия пожелания и замечания
Меню

  

РНБОУ

Изготовим под заказ
Изготовим под заказ
Изготовим под заказ
150 грн.
Изготовим под заказ
Изготовим под заказ

Компанія «Гарант і партнери» по праву вважається лідером на сучасному вітчизняному ринку по виготовленню нагород різних ступенів та цікавих сувенірів і аксесуарів до пам’ятних свят. Нашими послугами неодноразово користуються безліч структур. Вони обирають нас, оскільки впевнені у якості та відповідальності майстрів, які завжди підготують оригінальну продукцію.

Ми постійно створюємо різноманітну продукцію та оновлюємо каталоги нашого інтернет магазину. Не винятком є варіанти продукції і для працівників Ради національної безпеки і оборони України. Ми розуміємо усю важливість замовлення від даною структури, тому постійно презентуємо тільки першокласні варіанти нагород. Передбачити, що саме підготувати наперед досить складно, тому наші спеціалісти з радістю підготують ту чи іншу нагороду на замовлення.

Окрім цього, у нас є великий вибір різноманітних аксесуарів, якими можна користуватися у повсякденному житті. Використовувати їх, як додатковий елемент до форми. Як правило, такі екземпляри мають особливий корпоративний атрибут, який стає окрасою на одязі.

Різноманітні сувеніри стануть чудовим подарунком на державні свята колегам. Для керівного складу пропонуємо розглянути продукцію із золота срібла та бронзи. Також, є варіанти із мармуру, який постійно ціниться серед споживачів. Його класична вишуканість та неповторність зберігається протягом років. До того ж такий сувенір може стати центром уваги на столі керівника.

Наша продукція представлена на сторінках інтернет магазину. В разі необхідності, менеджери зможуть допомогти визначитися або запропонують оптимальне рішення кожного питання.

Наша команда постійно готова допомогти вам та створити незабутню продукцію, яку будуть згадувати протягом років.

Лидеры продаж:
350 грн.
3 000 грн.
200 грн.