У Запоріжжі гвардійці відсвяткували ювілей рідної частини
(044) 353-37-77; (050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Время работы: Пн-Пт с 9-00 до 18-00

Войти на сайт Х

Логин:

Пароль:

 Запомнить меня на этом компьютере
Забыли свой пароль?

Войти Регистрация

Обратный звонок

(050)4183465 - Горячая линия пожелания и замечания
Меню

10.10.2016

У Запоріжжі гвардійці відсвяткували ювілей рідної частини

50 – дата не проста. За півстоліття свого існування частина пройшла нелегкий, але легендарний шлях свого становлення.
 
За п’ятдесятирічну історію нашої частини ми пройшли нелегкий шлях становлення і розвитку, ми завоювали довіру народу і держави, виховали багато поколінь захисників-патріотів, які продовжують справу розбудови нашої Держави у різних сферах діяльності.


 
До всіх присутніх звернувся командир військової частини: "В цей не легкий час ми стали на захист всієї держави. Виконуючи завдання в зоні проведення антитерористичної операції, кожен з нас глибоко розуміє всю важливість своєї справи, з повною віддачою виконує свій військовий обов’язок по захисту миру та стабільності в Україні, навіть, інколи - ціною власного життя.Одним із перших героїв Національної гвардії, був військовослужбовець нашої частини - гвардії-майор Ігнать’єв Володимир Федорович, який віддав своє життя, рятуючи громадян від злочинця. В історії військ було ще багато прикладів мужності та відданості. Але цей список не закінчується і на сьогодні. Наші побратими, які гідно виконали свій військовий обов’язок, але на превеликий жаль, також ціною свого молодого життя. В історію частини Золотими літерами вписані імена військовослужбовців, які з честю виконують завдання по захисту Батьківщини і українського народу, за що і нагороджені високими державними нагородами та особисто Президентом України".
 
В цей урочистий і святковий день привітати особовий склад бригади прибули почесні гості генерал армії Олександр Кіхтенко та перший заступник командувача Національної гвардії України – начальник штабу генерал лейтенант Олександр Кривенко, які у минулому очолювали нашу військову частину. На святі також були присутні керівники області та міста, народні депутати, волонтери, громадські діячі, сім’ї військовослужбовців.
 
Кращих воїнів та ветеранів частини було заохочено нагородами, цінними подарунками, грамотами та подяками, а також пам’ятними буклетами і ювілейною медаллю «50 років 23-й окремій бригаді охорони громадського порядку».
 
Після урочистостей для всіх присутніх було організовано концертну програму за участю зірок запорізького краю. 
 
А для мешканців Запоріжжя,  на центральному майдані міста, було організовано виставку військової техніки і виступ оркестру частини.







К списку новостей