Срібло олімпійських ігор
(050) 418-34-63;
(098) 363-00-00;
Время работы: Пн-Пт с 9-00 до 18-00

Войти на сайт Х

Логин:

Пароль:

 Запомнить меня на этом компьютере
Забыли свой пароль?

Войти Регистрация

Обратный звонок

(050)4183465 - Горячая линия пожелания и замечания
Меню

11.08.2016

Срібло олімпійських ігор

Олег Верняєв – срібний призер Олімпійських ігор в абсолютній першості зі спортивної гімнастики!!! «Срібний» результат нашого спртсмена у багатоборстві - 92.266.

Після виступу в абсолютній першості зі спортивної гімнастики наш новоспечений призер Олімпійських ігор Олег Верняєв сказав прес-службі Національного олімпійського комітету України, що задоволений своїм виступом.

«Я зробив все, що міг. На поперечені виконав все нормально, але помилився з зіскоком. Можливо, якщо б не було цієї помилки, то оцінка була би вище», - каже Олег.

«Я дуже радий медалі. Будемо працювати й надалі. Попереду інші індивідуальні фінали. Сьогодні перед виходом на кожнен зі снарядів не дивився ні на кого з суперників, не слідкував за оцінками інших – був зосереджений на своєму виступі, відключився від усього», - сказав він.

Олег додав: «Мені дуже приємно, що на трибунах мене підтримували батьки, які давно вже стали моїм талісманом під час виступів. Щиро вдячний Сергію Назаровичу Бубці, який також вболівав за мене, що допоміг їм бути тут в Ріо. Я відчував підтримку кожного! Дякую усім, хто вірить та підтримує мене!».
К списку новостей